MMSiga seotud patendid

MMSiga seotud ainetele on võetud mitmeid põnevaid patente, milles on tõestatud aine efektiivsus ja ohutus.

WF10 stimulates NK cell cytotoxicity by increasing LFA-1-mediated adhesion to tumor cells.

Kloriti baasil ravim WF10 (Immunokine) on demonstreerinud katseklaasis ning ka elusorganismidel modulatoorseid efekte nii kaasasündinud kui ka omandatud immuunsusele. Uuringud loomadega on näidanud et WF10 suurendab immuunsust kasvajate vastu.  

Loe lisaks

Composition and procedure for disinfecting blood and blood components. US 5019402 A

Selles patendis pakutakse välja vereannuste ja verekomponentide desinfitseerimise protsess ja kompositsioon, mille tulemusel vabaneb kloordioksiid.

Loe lisaks

Method of promoting regeneration of bone marrow. US 4851222 A

Luuüdi regenereerimise soodustamise protsessis manustatakse imetajatele stabiliseeritud hapniku vesilahust kloriidioonide maatriksis .

Loe lisaks

Anti-inflammatory formulations for inflammatory diseases US 5384134 Ain the treatment of neurodegenerative disease. US 8029826 B2

Selles patendis on avaldatud meetod dermatoloogiliste haiguste raviks, mis on põhjustatud mikroobide ülekasvust või põletikust, nagu psoriaas, seeninfektsioonid, ekseem, kõõm, akne, genitaalherpese kahjustused ja jalahaavandid. Lisaks avaldatakse viirusevastane määrdeaine, mis on efektiivne HIV-viiruse ja teiste sugulisel teel levivate haiguste leviku tõkestamisel.

Loe lisaks

Method and composition for prevention and treatment of oral diseaseUS 4689215 A

Avaldatakse stabiliseeritud klooroksiidi kasutamine  suukaudsete haiguste raviks ja ennetamiseks ning halva hingeõhu vähendamiseks. Kloordioksiid on efektiivne hambakatu-vastane aine, gingiviidi-vastane ja periodontiidi-vastane aine ning see on tõhus ka halba hingeõhku tekitavate väävliühendite hävitamisel.

Loe lisaks

Method for treating aids-associated dementia US 5877222

Leiutis hõlmab TNF-a väljendumise pärssimist, manustades kloriidioonide maatriksis stabiliseeritud aktiveeritud hapnikku. Eelistatult kasutatakse tetraklorodekaoksiidi farmatseutiliselt preparaati ja veelgi eelistatumalt WF-10.

Loe lisaks

Chlorite in the treatment of neurodegenerative disease. US 8029826 B2

Leiutis käsitleb meetodeid makrofaagidega seotud neurodegeneratiivsete haiguste, näiteks amüotroofilise lateraalskleroosi (ALS), Alzheimeri tõve või hulgiskleroosi (SM) ravimiseks patsiendil, manustades kloritit koguses, mis on efektiivne vere immuunrakkude aktiivsuse vähendamiseks. Leiutis käsitleb ka meetodeid, hindamaks vere immuunrakkude aktivatsiooni enne ja pärast ravi.

Loe lisaks

Use of a chemically-stabilized chlorite matrix for the parenteral treatment of HIV infections US 6086922 A

Käesolev leiutis käsitleb keemiliselt stabiliseeritud kloriti maatriksi kasutamist HIV infektsioonide parenteraalseks raviks. Kloriti maatriks on isotooniline lahus, mis sisaldab 5 kuni 100 mMol Cl02-d liitri lahuse kohta.

Loe lisaks

Stabilized activated oxygen and pharma-ceutical compositions containing said stabilized activated oxygen US 4507285 A

See leiutis pakub välja stabiliseeritud aktiivse hapniku kasutamise kloriti maatriksis lahuses. Ravimit saab kastada nahaprobleemide raviks või haava paranemise häirete korral.

Loe lisaks

Public summary of opinion on orphan designation

Sodium chlorite for the treatment of amyotrophic lateral sclerosis

Loe lisaks