MMS ja DMSO kasutamine

1) Mis on MMS toimepõhimõte?

MMS on võimas oksüdant, mis puhastab keha kõigest sellest, mis sinna ei kuulu: ta oksüdeerib raskemetallid ning muud toksiinid, tapab seeni, baktereid, spoore, viirusi, ja muid mikroparasiite, ehk HAIGUSTEKITAJAID. MMS hävitab haigustekitajad e. patogeenid katseklaasis vähem kui minuti jooksul. Kui kehas ei ole haigustekitajaid, siis keha tervendab ennast ise! MMS EI RAVI! MMS aitab kehas luua tingimused selleks, et keha saaks iseterveneda (nii nagu haav kasvab kinni iseenesest).

Haiguste sümptomeid on palju, aga põhjused on üldjuhul väga LIHTSAD:
a) kehas on kas midagi üle, mis takistab selle toimimist (kõik, mis on raku jaoks toksiline, kaasaarvatud haigustekitajad enda elutegevuse jääkidega),
b) või on seal midagi puudu, mis olema peab (toitained, hapnik ja energia).
Likvideerides haiguse põhjused, kaob ka haigus.

2) Milline on MMSi toimemehhanism? Mida tähendab, et MMS on selektiivne kehas?

MMS on selektiivne oksüdant mis reageerib ainult madala pH puhul, ehk pea kõikide patogeenide puhul, kuna patogeenide ainevahetuse, kasvamise ja paljunemise tulemusena lokaalse keskkonna pH langeb.

Verest, mille pH on kergelt aluseline ehk 7,35, läheb ta lihtsalt läbi, kuni leiab madala pHga patogeeni.  Alles siis, ja AINULT siis, ta reageerib, varastades patogeenilt elektrone,  mille peale see hävineb. MMS on nagu intelligentne rakett, mis ründab ainult vaenlast.

MMSi aktiveerides happega tekib väga vähesel määral kloordioksiidi ClO2 ning suurel määral kloritiooni ClO2- . Puutudes kokku patogeenide või toksiinidega, varastavad need 4 elektroni, ning reaktsioonide lõpp-produktideks on kloriidioon Cl- ja hapnik O2, mis rakku sisenedes käivitavad iseparanemise ja Krebsi tsükli funktsiooni taastamise. See tähendab, et MMS lõpp-produktid taastavad energia tootmise rakus, mis on KOGU elu alus!

Põhjus, miks  MMS tapab vaid  patogeenseid organisme ja ei puutu meile kasulikke baktereid ning meie terveid rakke seisneb selles, et nende elutegevus toimub oksüdatsioonipotentsiaalil alla 0,9 voldi –  ning potentsiaal  0.9 V ja väärtused üle selle on patogeenide jaoks surmavad. 
Kloordioksiidi iooniline vorm e. kloritioon (ClO2-) on oksüdeerumispotentsiaaliga 0,95 volti (mis on väiksem teistest oksüdeerijatest, nagu näiteks hapnik 1,3V, osoon 2,07V, vesinikperoksiid 1,8V). Kuna meie keharakud on kohaneneud hapnikuga, siis taluvad nad hästi kõike, mille oksüdatsioonipotentsiaal on alla 1,3 voldi, nagu ka Clo2 (0,95 V).  Kõik ühendid, mille oksüdeerimispotentsiaal on aga üle 1,3 voldi, võivad kahjustada ka meie endi rakke. Kloordioksiidi/kloriti  oksüdatsioonipoltentsiaal on 0,9 volti, seega on see liiga nõrk oksüdant, et ta saaks  kahjustada meie rakke või häid baktereid. Lisaks sellele kaitsevad meie rakke ClO2-  oksüdatiivse mõju eest paljud meie rakkudes ja veres sisalduvad redutseerijad, nagu glutatioon, E, C, A vitamiinid ja B grupi vitamiinid, tsink, seleen jt. Tegemist võib olla sama sisemise kaitsemehhanismiga, mis hoiab ära hapniku ja vabade radikaalide kahjustava toime rakkudele. Bakterid ja viirused ei sisalda enamikku neist redutseerivaist ühendeist.
Kokkuvõtvalt, MMS on leebem kehale, kuid ohtlikum patogeenidele, kui teised oksüdandid, sh. ka hapnik.

NB! MMS ja selle lõpp-produktid on ohutud ning seda võib ka igaksjuhuks tarbida, kui ei ole teada, milles täpselt terviseprobleem seisneb, sest lisahapnik ja immuunsüsteemi toetus tuleb tervisele alati kasuks.

 3) Miks hakkab mõnikord MMSi tarvitades paha?

Intensiivse MMSi puhasusega võivad kaasnevad PUHASTUSNÄHUD  ehk Herxheimeri reaktsioon.
Kõhulahtisus ja iiveldus on märk liiga kiirest puhastusest.  See nähtus on ka meditsiinis hästi tuntud Herxheimeri reaktsioonina. Herxheimeri reaktsioon on immuunsüsteemi reaktsion endotoksiinide vabanemisele, mis on põhjustatud suure hulga patogeenide liiga kiirest hävitamisest, mille sümptomid võivad olla gripilaadsed, peavalu, kurguvalu, iiveldus, kõhulahtisus, oksendamine jm.
Need sümptomid on indikaatorid parasiitide, seente, bakterite, viiruste ja muude patogeensete organismide efektiivsest hävitamisest, mida keha ei suuda piisavalt kiiresti väljutada.
Need lühiajalised sümptomid ei tähenda ravi ebaõnnestumist, vaid on märk sellest, et kehas toimub tervenemine.

NB! Puhastusnähtude ilmnmisel on soovitatud ajutiselt vähendada MMS doose ning aidata keha toksiinide väljutamisel- juua rohkelt omastatavat vett (lisada klaasi vee sisse näpuotsatäis meresoola ning söögisoodat), tarbida aktiivsütt või ränivetika jahu, süüa vaid kergesti seeduvat taimset toitu ning soovi korral teha klistiire, mis on eriti tõhusad puhastusnähtude korral).

4) Kuidas MMSi kasutatakse?

MMSi komplekt koosneb kahest pudelist, millest ühes on 28% NaClO2 lahus ja teises  aktivaator:  4% soolhape või 50% sidrunahape. Soovitatakse eelistada soolhappelahust sidrunhappele, sest see on maole leebem ning ka maitselt meeldivam.

Enne tarvitamist MMS aktiveeritakse: KUIVA tassi tilgutatakse nii palju NaClO2 tilkasid, kui soovitakse, ning peale sama kogus soolhappe tilkasid. Oodatakse umbes 30 sekundit, kuni segu muutub kollaseks ja hakkab eritama kloorilõhna. Seejärel lisatakse vesi. Lisatava vee kogus ei ole väga tähtis – sellest sõltub vaid lahuse kontsentratsioon ja maitse (soovituslikke vee koguseid vaata protokoll 1000st või kasutusjuhendist MMSi pudelilt). Liiga kange lahus võib kahjustada limaskestasid või nahka.
MMS aktiveeritakse alati enne kasutamist va. põletuste ja putukahammustuste korral, mil määritakse NaClO2 lahust aktiveerimata nahale, ning pestakse maha minuti pärast. Protseduuri korratakse vastavalt vajadusele.
MMSi on võimalik manustada ka läbi naha, lisades lahusesse natuke DMSOd ehk dimetüülsulfoksiidi. Kuna DMSOl on võime läbi naha transportida mistahes aineid, siis on tähtis enne DMSO kasutamist puhastada nahk. Kuna DMSOl on ka lahusti omadused, siis MITTE kasutada kummikindaid. Kõige parem on lahust määrida puhta palja käega või orgaanilise vati või marliga.

 

5) Kas MMSi saab kombineerida teiste koduste tervendamisemeetoditega (homöopaatia, loodusravi jne)?

JAH, MMS koos homöopaatia, loodusravi, toitumisteraapiate ja muuga annab enamasti väga häid ja kiireid tulemusi.
Samuti saab MMS kombineerida allopaatilise raviga (retseptiravimitega). Ravimite ja MMSi tarbimise vahele soovitatakse jätta 1-2 tundi, et ravimid saaksid kehas toimida. Keha tervenedes vajalik ravimite kogus väheneb loomulikult – seega on vaja jälgida keha seisundit ning muuta ravidoose vastavalt vajadusele.

 

6) Mis aine on DMSO ehk dimetüülsulfoksiid?

DMSO on orgaaniline väävel. Tänu oma erilisele omadusele läbistada rakumembraani, on DMSOd kasutatud meditsiinis juba 1955 aastast alates, et erinevaid medikamente läbi naha manustada, lokaalselt. Seda on palju uuritud (üle 10 000 teadusliku artikli meditsiini andmebaasis).

DMSOl on võime läbi naha transportida mistahes aineid, neid samal ajal ka efektiivistades. Samuti on sel põletikku alandav ja valu vaigistav toime; Lisaks on DMSOl ka turseid alandav toime ja seeõtttu on see ideaalne vahend traumade või ajutursete puhul. Veel lahustab DMSO armkude ja trombe ning taastab vereringet ja kudesid.
DMSO on imevahend paljude probleemide korral. Seda kasutatakse edukalt ka lemmikloomade tervendamises (koerte puhul ettevaatust! Pikaajaline ja intensiivne kasutamine võib põhjustada ajutist nägemise halvenemist, aga inimestel ja teistel elusolenditel mitte).

DMSO on orgaanilise väävli ühend, millest valmistatakse MSMi (umbes kolmandik DMSOst muutub kehas MSMiks, mida nimetatakse ka ilumineraliks – hea juustele, nahale, küüntele).
Farmatseutilise kvaliteediga orgaanilist DMSOd (mitte sünteetilist!) võib manustada nii oraalselt kui ka läbi naha.

 

7) Kus hoida MMSi ja DMSOd?

MMSi ja DMSOd võib hoida toatemperatuuril otsese päikesevalguse eest kaitstult. MMS võib hoida mistahes materjalist anumas, kuid DMSO peab olema klaasist, keraamilises või number 2 märgistusega plastikus (DMSO võib lahustada teatud plastikuid ja kumme).

NB! DMSO jäätub  +18 kraadi juures, seega Eesti kliimas on seda mugav hoida tüüp 2 plastikpudelis (märgistus pudeli all). Jäätumine ja sulatamine ei muuda DMSO omadusi. Sulatamiseks panna DMSO pudel kuuma veega vesivanni või mistahes sooja kohta.

8) Mille puhul MMSi ja DMSOd kasutada saab?

 Need on efektiivsed
a) esmaabi vahendid (põletus, ajuturse, insult, infarkt, selgroovigastus, putukahammustused, traumad, jne.);
b) akuutsete haiguste lahendajad (nakkushaigused, kõrva-, hambajuure-, põiepõletik, külmetus jne.);
c) krooniliste haiguste korral (kroonilised põletikud, borrelioos, vähid, autoimmuunhaigused, neurodegeneratiivsed haigused, allergiad jne.).

9) Kas ainult MMS ja DMSO aitavad haigusest lahti saada?

 Akuutsete probleemide korral tavaliselt jah, kuid krooniliste probleemide korral ei pruugi see olla piisav: keha tervenemisel on VÄGA OLULINE ka tervislik toit (limavaba, põletikuvastane, mineraalide–, ensüümide– ja vitamiinirikas aluseline toit),  piisav hulk aluselist vett, soolestiku õige mikrofloora, optimaalne seedetuli, tervislikud eluviisid ja emotsionaalsete pingete vabastamine jms.
Paljud haiguslikud seisundid on tingitud vähesest veest, toitainete puudusest ja  liighappelist jääki tekitavatest toitudest; soolestiku probleemidest, emotsionaalsest stressist, valedest eluviisidest, kahjulikest elektromagnetväljadest jms. Kuna MMS ja DMSO toitaineid ei sisalda ja vale elustiili faktoreid ei kõrvalda, siis on vaja taastada ka toitainete tasakaal, mikrofloora, ensüümide ja hormoonide tasakaal ning korrigeerida ka muud haigusseisundeid esile kutsuvad faktorid. 

 

Praktilised nõuanded eestisiseste kogemuste põhjal

       10) Mida teada enne MMS kasutamist?

1) MMS toimib kehas aktiivselt 1-2 tundi, seega selleks, et MMS kehas kogu aeg toimetaks, võetakse seda iga 1-2 tunni tagant, vähemalt 8 korda päevas (samas on ka protokolle, kus võetakse MMS teiste juhiste järgi). Midagi hullu ei juhtu kui unustate MMSi võtta või katkestate võtmise enne protokolli lõppu. Lihtsalt sel ajal MMS kehas ei toimi (ja haigustekitajad võivad hakata uuesti vohama, sest sobilikud tingimused on taas olemas).

2) MMS on võimas kehapuhastaja – see oksüdeerib kehas erinevaid toksiine (mürkained, raskmetallid, seedimata toidust tulenevad toksilised jäägid jne.), patogeenseid e. haigusttekitavaid mikroorganisme (seeni, viiruseid, bakterid sh. ka antibiootikumidele resistentsed jm. kehale kahjulikke mikroorganisme).

3) Kui keha filtrid – maks ja neerud ei tööta optimaalselt või lümfisüsteem on ülekoormuse all, siis võib  liiga kiire toksiinide ja patogeenide oksüdeerimine põhjustada  iiveldust, oksendamist, kõhulahtisust vms. puhastusnähte  –  kuna keha võtab kasutusele lisamehhanismid vabanenud toksiinide väljutamiseks. Sel puhul on mõistlik alandada tilkade kogust ja  toetada keha toksiinide väljutamisel: juua ohtralt (sooda) vett või aidata klistiiriga  kehal toksiine väljjutada. 

4) Kui ei ole eluohtlik haigus, siis on parem võtta suurte dooside asemel väiksemaid doose ja tihemini. Sest nii on kehal kergem  toksiine väljutada ning samuti on ka MMSi ebameeldiva maitse tõttu väikseid doose oluliselt lihtsam võtta. Tavaliselt ei võeta MMS rohkem kui 3-5 tilka iga tunni või paari tagant (20-50 tilka päevas). Samas näitab kogemus, et kui tahta väga kiireid tulemusi, siis on suured doosid, mida võetakse tunde järgi vastavalt keha taluvusele,  väga efektiivsed (isegi kuni 80 –100 tilka päevas). Kuid siis on ebameeldivad puhastudnähud garanteeritud. Seega, seda on põhjust teha vaid erandkordadel. 

NB! Erinevate tootjate pudelite tilgad on erineva suurusega.
NB! MMS tarbimist soovitatakse alustada ühest tilgast (või kui keha on väga halvas seisus, siis poolest või veerandist tilgast, juues vaid pool või veerand MMS lahusest), ja siis vastavalt enesetundele tõsta koguseid. Kõik kehad on erinevad- vaja tegutseda tunde järgi.

5) Lisaks suukaudsele manustamisele on võimalik MMS manustada ka välispidiselt, läbi naha koos DMSOga. Sel viisil manustades  ei tekita MMS tavaliselt puhastusnähtusid. Võib alustada näiteks sellisest lahusest: aktiveerida 5 tilka MMSi, lisada 1 spl jagu vett ja 1 tl DMSO. Naha kuivuse vältimiseks võib peale kanda mõnd öko õli. Soovi korral võib segu kontsentratsiooni muuta kangemaks või lahjemaks. Segu võib peale kanda tihti- see ei ole mürgine.

6) Toitu mitmekesiselt, sest MMS ei oma mingit toiteväärtust. MMS ei tapa head mikrofloorat, aga kui patogeenide väljutamine on liiga kiire, siis võib mingi osa meie mikrofloorast väljuda koos  kõhulahtisusega. Paralleelselt keha puhastamisega  oleks kasulik laadida keha hea ja paremaga: võtta probiootikume, looduslikke vitamiinie, mineraale, ensüüme. Tarbida rohkelt keha jaoks omastatavat vett (näiteks 1,5 l näpuotsatäie  meresoola ja 0,5 tl söögisoodaga vett).

11) Kuidas keha MMSiga puhastada?

1) Akuutse haiguse korral (erinevad nakkushaigused, põletikud jms.) on häid tulemusi andnud MMS löökannused (näiteks 5 tilka aktiveeritud MMS, ja tunni pärast uuesti 5 tilka), mis enamasti on probleemi lahendanud juba paari tunniga. NB! Kui keha on väga halvas korras, siis võivad nii suured annused tekitada puhastusreaktsiooni või tervenemiskriisi.
Vajadusel võib MMS manustada ka läbi naha koos DMSOga. Näiteks valutava kurgu puhul saab kurgu piirkonda määrida, kõhuviiruse korral kõhule, saab teha ka MMS-DMSO jalavanne jne. DMSOd sisaldavat lahust soovitatakse valmistada klaasist või keraamilises nõus.

2) Krooniliste haiguste korral on vaja mõelda välja, mis on haiguse tõenäoline JUURpõhjus- mida on üle (patogeenid, toksiinid, seedimata toit jms.), mida on puudu (toitained, hapnik, energia.), või on tegemist füüsilise probleemiga (vale rüht vms). MMS saab kenasti hakkama patogeenide, toksiinide ja raskmetallidega. Lisaks sellele annab ta rakkudele hapnikku ning tõstab nende energiataset, et nad saaksid enda õiged funktsioonid taastada. Samas selleks, et keha saaks ennast uuesti õigesti üles ehitada ja organite ning organsüsteemide töö taastada, on vaja ehituskive, millest ehitada- toitaineid (mineraalid, vitamiinid, aminohapped, rasvhapped jne.)
Kroonilistest haigustest tervenemiseks on hästi toiminud protokollid 1000, 3000 ja mee-kaneeli-MMS protokoll, mida saab vastavalt enda vajadustele muuta (soovitatavat tilkade manustamise arvu võib tõsta või vähendada, manustamise sagedust tõsta või vähendada, manustamise kontsentratsiooni tõsta või vähendada. Soovitatud protokollid on vaid orjentiiriks.

12) Milline on protokoll 1000?

Protokoll 1000 on tavaline baas-puhastus programm, kus iga paari tunni tagant võetakse 1-3 tilka MMS, vähemalt 8 korda päevas, vähemalt 3 nädalat järjest. Kiiremate tulemuste eesmärgil võib manustamise kordade arvu tõsta ning ka manustatavate tilkade arvu tõsta. Näiteks võib võtta 5 tilka 10 korda päevas, manustades seega 50 tilka päevas. Sügavamal asuvate haiguste korral ja viirushaiguste korral võib lisada MMS segusse sama palju tilkasid DMSO, kui palju tilku aktiveeritakse.

13) Milline on protokoll 3000?

Protokoll 3000 on MMS läbi naha manustamise protokoll. Seda kasutatakse kas lisaks protokoll 1000le või väiksemate probleemide puhul iseseisvalt (trauma, kurguvalu, põiepõletik, hambavalu, kõrvavalu jne.). MMS ja DMSO segu võib määrida mistahes keha piirkonnale või teha näiteks jalavanni. DMSO aitab MMS viia läbi naha. Kuna kõikide inimeste nahad on erinevad, ning ka erinevate piirkondade nahad on erinevad, siis on vaja valida MMS- DMSO lahuse kontsentratsioon vastavalt enda nahale (alustada lahjemast, ning vajadusel saab kontsentratsiooni tõsta). Näiteks võib aktiveerida 5 tilka MMS, lisada 1 viinapitsi jagu vett ja 1 sl DMSO. Naha kuivuse vältimiseks võib peale kanda mõnd öko õli
ALATI on vaja segule lisada vett, kasvõi lusikatäis. Kuna lahus kuivatab nahka, siis võib pärast määrimist nahale kanda mõnd ökoõli.

NB! MMS ja DMSO lahus kaotab enda mõju minutitega, seega on segu vaja valmistada igaks korraks uuesti. Teine võimalus on hoida MMS ja DMSO lahust eraldi, ning kanda neid üksteise järel nahale- MMS enne, ja DMSO pärast.
MMS läbi naha manustamine ei tekita tavaliselt puhastusnähte (iiveldust, oksendust, kõhulahtisust) ning seetõttu on see suurepärane viis, kuidas MMS manustamise kogust tõsta raskete haiguste puhul.
Läbi naha saab manustada MMS näiteks koomas inimestele.

 

14) Milline on mee-kaneeli-kurkumi-MMS protokoll?

Mee-kaneeli-kurkumi-MMS protokoll on väga häid tulemusi näidanud just seedesüsteemiga seotud probleemide korral (sooleparasiidid, seente ülekasv, mao probleemid jne.), aga ka liigeseprobleemide, kõrgvererõhutõve ja muude krooniliste haiguste korral. Mee-kaneeli-kurkumi kange segu on nagu trooja hobune- sooleparasiidid ja seened söövad suure isuga mett, kuid saavad sellega ka kaneeli endasse, mis nad hävitab. Kurkumil on põletikke alandavad omadused. Häid tulemusi on näidanud selle protokolli juurde toore kukeseenepulbri ja diatomiitpulbri lisamine, sest ka need aitavad parasiitidest vabaneda. Pärast mee-kaneeli-kurkumi-MMS protokolli läbimist võib jätkata protokoll 1000, kui tervenemine ei ole olnud veel lõplik.

Mee-kaneeli-kurkumi-MMS protokoll koosneb kahest faasist. Esimene faas kestab 2 nädalat, ja selle ajal võetakse 30min enne hommiku-, lõuna- ja õhtusööki kanget mee-kaneeli-kurkumi segu ning õhtul enne magama minekut tunni ajase vahega 2 korda MMS tilku. Mee-kaneeli-kurkumi ampsu peale ei tohi juua palju vedelikku, sest see lahjendab kontsentratsiooni.

Mee-kaneeli-kurkumi segu valmistatakse nii: 500g hea kvaliteediga meega segatakse 60 grammi jahvatatud tseiloni kaneeli (tseiloni kaneel on parema maitsega ning kehale ohutum kui kasseia kaneel) ning 60 grammi jahvatatud kurkumit.
Teine faas kestab 3 nädalat ning selle ajal võtakse hommikul 30 min enne sööki mee-kaneeli-kurkumi segu, ning päeva peale jaotatuna 5 korda MMS tilku.

Selleks et mee-kaneeli-kurkumi segu lihtsam võtta oleks, võib teha segust kommid. Näiteks segada kõrvitsaseemne jahuga, kookosjahuga, toortatrajahuga vms.). Teine võimalus on röstida leib, määrida või ja mee-kaneeli-kurkumi segu peale, voltida kokku (siis ei jää hammaste külge). Mee võib vajadusel asendada ksülitoliga.

15) Kuidas suuremaid MMSi koguseid võtta?

Suuremaid koguseid MMS on lihtne võtta näiteks mahlaga. Mahl peab olema ilma lisatud (sünteetilise) C vitamiinita. Maitse poolest sobib hästi näiteks tomatimahl. Kuigi mujal maailmas ei soovitata MMS värske mahlaga võtta, siis meie Eestisisene kogemus näitab, et MMS toimib ka värskelt pressitud mahlaga võttes.

NB! MMS ja mahla segu on vaja tarbida koheselt – see ei säili. MMS ja vee segu säilib aga mitu päeva.

16) Mida peab MMS võtmisest kindlasti teadma?

MMS tapab haigusetekitajaid ja halbu baktereid-seeni soolestikus – ASENDA NEED probiootikumidega (hapendatud toored toidud nagu nt hapukapsas ja selle vedelik). Kui kõht hakkab puhitama, siis kasuta absorbente (aktiivsüsi/diatomiit pulber ehk DE jne.) Pärast MMS puhastust imenduvad mineralid ja vitaminid väga hästi! Taasta enda varud! MMS tilgad on erineva suurusega erinevatel pudelitel!!! ALATI tunde järgi!

17) Mida peab DMSOst kindlasti teadma?

Tee DMSO lahus vastavalt ENDA nahale (jalad kannatavad rohkem tavaliselt, ülakeha vähem). Kui kannad enda naha jaoks liiga kanget DMSO nahale, siis nahk tulitab umbes 10 minutit ja vereringe aktiveerub. Mõne aja pärast nahk taastub. Taasta ja niisuta nahka ÖKOõlide või geelidega vahepeal, sest DMSO viib kõik kehasse ja tavakreemides võivad olla sees asjad, mis teevad olukorra hullemaks! Puhast DMSO lahust võid panna haavale, aga sel juhul peab olema haav puhas. Kui haav on must, saab haava ümber määrida MMS ja DMSO lahust (kui MMS lahust panna haavale, siis see kipitab, nagu briljantroheline. Haava ümber määrimine toimib hästi- ained lähevad ise sinna, kuhu vaja).
ÄRA KANNA DMSO peale kummikinnaste või kilekinnastega, sest DMSO võib lahustada neid! Paljas eelnevalt MMSigsa puhastatud paljas käsi on kõige parem (ka vatt ja marli sobivad).

 

Vaata lisaks:
MMS teemaline ettekanne Telegrami konverentsil 2017
Ettekanne Isetervenemise ajastu Uue ühiskonna loomine konverentsil 2015
Quantumleap.is (täispikk tasuta dokumentaalfilm MMSist)
MMS kogemused maailmast: https://www.youtube.com/user/MMStestimonials
MMS originaalprotokollid ja info: http://genesis2church.is/ või http://mmswiki.is/index.php/Main_Page

 

Raamatud MMSist ja DMSOst:

Antje Oswald & Jim Humble, Das MMS-Handbuch: Gesundheit in eigener Verantwortung
Hartmut P. A. Fischer, Das DMSO-Handbuch: Verborgenes Heilwissen aus der Natur
Monika Rekelhof, MMS für Tiere: Ein Ratgeber für die ganzheitliche und eigenverantwortliche Behandlung von Tieren mit MMS
Andreas Kalcker & Leo Koehof, CDS/MMS Heilung ist möglich
Morton Walker D.P.M., DMSO: Nature`s Healer
Jim Humble, MMS Health Recovery Guidebook