MMS ja DMSO kogemused grupist

 

Siit leiad mõned lood – tavaliste Eesti inimeste kogemused – kirja pandud nende endi poolt … (põhimõtteline sisu muutmata, nimed anonüümsuse tagamiseks eemaldatud, mõningad kirjavead parandatud).

Mul on hetkel selline edulugu, et me abikaasaga oleme täiega pepuli kukkumas. Nimelt leidsime ühe lamba karjast suvel, kellel vaatasime, et silmaümbrused on arvatavasti putukatel ära söödud. Panime korra mmsi ja dmsod peale ja tundus paranevat ja jätsime asja sinnapaika. Unustasime ära täitsa, kuna ta meile ette ei sattunud, sest alati osad lambad jooksevad juurde, osad jäävad rahulikult eemale sööma ja järelikult tema oligi alati eemal. Ja septembris jäi ta mulle ette ja see vaatepilt oli õõvastav. Pea paistes, silmad täiesti kinni paistetanud. Suu ümbrus koorikutes, silma ümbrus ka, kõrvade ja nina pealne samuti. Ta oli nagu monstrum. Täielikult moondunud ja kole. Peal polnud enam pea kuju. Ja leidsin ta karja aiast mööda sõites kui teised lambad auto hääle peale kerge ehmatusega minema jooksid, aga üks sõna otsese mõttes ei näinud, kuhu joosta ja oli paanikas. Konsulteerisin sel teemal ühe oma ala spetsialistiga, kes ütles, et see on väga kole haigus ja vaatepildid õõvastavad, kogemus on näidanud, et läheb aina hullemaks ja antibiootikumid ei aita. Tuleks kindlasti karjast eemaldada!!! Abikaasa ei raatsinud. Ütles, et otsigu ma oma imerohud välja, et kaotada pole midagi. Olin väga umbusklik, aga kaotada polnud tõesti mitte kui midagi. Hakkasime 2x päevas 10 tilka mms-i korraga sisse jootma ( mis oleks inimese puhul ikka väga suur kogus alustamiseks, arvestades, et lamba kaal oli 30 kilo) ja kahjustunud piirkondasid mmsi ja dmsoga määrima. Paari päeva pärast oli paistetus taandunud, mille tõttu lammas ka jälle nägi ja meie igakord tema juurde minnes, nähes kui kiiresti lammas paraneb, ahhetasime iga kord. Enesetunne ja söögiisu olid niivõrd head , et ootas kohe, millal jälle lähen ja talle ninaesist viin. Suu ümbrusest kadusid koorikud ja haigusele iseäralikud punnid suht ruttu, aga ülejäänud aeglasemalt. 1.5 nädala pärast olid kõik vigastused kadunud ja peagi kasvas igale poole uus karvkate ja täna, neli kuud hiljem, on lammas täiesti elus ja terve. 🙂 Olen küll ravinud linde mmsiga ja saanud abi, aga midagi nii õudsat ära ravida nii kiirete tulemustega – see lihtsalt teeb samal ajal nii õnnelikuks kui ka ülimalt õnnetuks, sest olemas on selline võimas vahend, aga kusagil dikteerib keegi, et inimesed kui ka loomad peavad olema haiged, et saada müüa mõttetuid kalleid ravimeid, mille infolehed kubisevad kõrvalmõjudest ja mis heal juhul peidavad vaid sümptomeid, kui sedagi. Ja veel räägitakse, et ju see mmsi ravi üks platseebo effekt ole. Üldiselt ei ole mul vahet, kuidas see tervenemine toimub, isegi kui see platseebo on, aga siiski tekib küsimus, et kas lamba, linnu, koera, kassi puhul ka või?


Sain just praegu analüüside vastused teada ja ma ei uskunud oma kõrvu kui telefonis arstiga rääkisin! Võrreldes jaanuarikuisega on analüüsi tulemused nagu öö ja päev! Kilpnäärme analüüs on absoluutselt korras, ei üle- ega alatalitlust, veresuhkru 3 kuu keskmine langenud 11-lt 7-le, kadunud suhkur ja bakterid uriinist jne, jne. Sain arstilt kiita ja öeldi, et ma olen õigel teel…Aga millisel teel täpselt, selle vastu doktor huvi ei tundnud ja ma ei hakanud seletama ka, et olen vahepeal MMS-iga puhastuskuuri läbi teinud… Päri oli ta sellega, et menüüst välja jätta suhkur, valge nisujahu ja piim. Selgub, et ka ametlik meditsiin ei pea seda enam veidruseks. Enesetunne on juba mitu nädalat väga hea. Energiat on rohkem. Jalgadest on kadunud diabeetiline tüsistus, närvikahjustus. Selles on kindlasti “süüdi” osaliselt suhkru ja nisujahu menüüst välja jätmine ja osaliselt jalgade määrimine magneesiumiõliga. Tasakaaluhäire kadumist ja vererõhu langust ma tundsin tegelikult juba siis kui olin esimese nädala seda kuuri teinud. Rohkem ma ei julge kirjutada, kardan ära sõnuda… Kusjuures ma olen tegelikult suur skeptik ja ei uskunud, et selline asi võiks toimida, aga otsustasin siiski proovida pärast pikemat internetis surfamist ja kasutajate kogemuste lugemist.


Tere! Teatan teile rõõmuga, et vanaisal õnnestu eesnäärme vähk seljatada 2-3 nädalaga. Eile helistas ema ja ütles, et märtsi lõpus võetud proovid olid puhtad. Enne seda kui kuuriga sai alustatud, olid siirde kogu alakehas ja kopsus tromb, kogu alakeha oli valudes ja kõndimine raskendatud, võttis juba kepi abiks. Õnneks oli emal puhkus ja tegeles vanaisaga(10.aprill saab 83 aastaseks), täpsemalt millised kogused ja kuidas ravi toimus kirjutan umbes nädala pärast, kui ema on mulle kokkuvõtte saatnud. Seda ma võin nüüd öelda, et max kogused päevas olid vahepeal 120-140 tilka + DMSO-ga välispidiselt lisaks läbi naha. sellised rõõmusõnumid :))
Siin siis lubatud kokkuvõte ravist, mida ema vanaisale (83a.) andis:10.02 õhtul alustas raviga, ema aktiveeris kohe esimesel õhtul 3 tilka MMS-i ja lisaks veel 3 tilka DMSO-d, mida võttis siis siseselt, välispidiselt määrimiseks aktiveeris umbes 6 tilka MMS-i millele lisas 6 tilka DMSO-d, vajadusel aktiveeris tilkasid juurde, et kogu keha saaks määritud, pärast määris veel kookosrasvaga üle. 2 h pärast andis klaas vett kuhu oli lisatud 1tl soodat ja 1tl mett. Sellel ööl oli kogu keha suurtes valudes (5 tundi), hommikul valusid polnud.
Järgmisel päeval alustas klaasi veega, kuhu lisas jälle 1tl soodat ja 1 tl mett. Tilkade arvu tõstis 5-le (aina mõlemat sama võrra nii MMS-i kui DMSO-d ja mõlemat siseselt ja väliselt), siseselt andis 12 korda päevas ja väliselt määris 6 korda päevas. Soodavett sai anda ainult 4 päeva ja ainult hommikul 2 tundi enne sööki. MMS ja DMSO tilkade arvu tõstis iga päev 2 võrra kuni jõudis 14-ni ja andis 12 korda päevas siseselt ja 6 korda väliselt. Kui oli jõudnud 16.veebruaril 14 tilgani päevas, langes päevane annustamine 12-lt 10-le. 14 tilka sai antud 16.-26. veebruar. 26. veebruarist langes 14 tilga annustamise kordade arv päevas 6-le, kuna keeldus rohkem võtmast, see jätkus kuni 5. märtsini ja oli ühtlasi viimane päev, kuna ema ise ei saanud oma isa enam hooldada ja ei olnud kedagi kes oleks pädev jätkama, kuigi oleks võinud väiksemate kogustega jätkata. 30. märtsil oli vanaisal onkoloogile aeg, võeti siis proovid, mis olid korras. Eelmised proovid võeti 13.02. (oli juba MMS-i ja DMSO manustamine alanud). Vere näidud olid kehvad: kopsus turse, kolded olid maksas, sapis ja lümfis.


Nagu ma juba ülevalpool mainisin siis esimene öö oli valulik ja valud alakehast kadusid teise päeva lõpuks. Enne raviga alustamist oli kogu alakeha valusid täis. Järgmine päev oli paha olla ja 4 päevast läks kõht lahti ja oli seda kuni lõpuni, vahepeal juhtus, et öösel tuli ka voodisse, nii et lahti oli korralikult. Enesetunne oli kuni lõpetamiseni kehva ja kõht lahti. Pärast lõpetamist käisid arstid tal veel kodus süstimas mingisugust valuvaigistit ja lisaks sai veel B6 vitamiini, tal üks puusaluu kulunud ja teeb valu. Ema andis talle samuti valuvaigistit, mis oli vanaisale välja kirjutatud. Seda veel mainiks, et enne kuuri alustamist oli tal kogu alakeha valusid täis ja kõndimine oli väga vaevaline, kuid kahe päeva möödudes enamus valusid kadus ja sai ilusti kõndida, ainult üks puus veel natukene valutas ja valutab siiamaani. Oli vist nii, et C-vitamiin neutraliseerib MMS-i mõju? Ei tea nüüd täpselt, kas ta ka C-vitamiini sai. Enesetunne paranes mõne päevaga ja kõht toimis samuti jälle normaalselt. Vett tarbis päevas umbes 2-3 liitrit. Toitudest jätsime välja piima ja nisutooted. Lisaks andsime D-vitamiini,Ca ja Mg, rohkem sõi hapendatud kapsast, aga muidu jätkas tavapärast toitumist.


Kirjutagu meedias mis tahavad – DMSO 99 aitas … mind vähemalt. 100%. Mul oli suvel juunis 2014 südameopp (vahetati kolm veresoont) ja selle teostamiseks võeti vasakult jalalt veresooni – haav, mis selle tulemusena jalale tekkis, paranes osaliselt, altpoolt põlve hakkas mädanema ja arstide poolt välja kirjutatud salvide tagajärjel läks veel hullemaks, jalg muutus lillaks ja haav mädanes ja arst juba arvas, et kui korda ei saa, võin ka jalata jääda jne. Elukaaslane tõi lõpuks 2015 aprillis DMSO 99 koju ja nüüdseks on need jubedad haavad unustatud. Paranemine algas silmnähtavalt kohe. Ja tänud toetuse eest !!!


Lühike lugu meie Lottest, ehk siis taksi koerast. Tal oli eelmise aasta sügisel tagajalgadega midagi, hakkas neid järgi vedama ja olin ausalt öeldes hirmul, et teda on tabanud taksidele “tavapärane” haigus. Abikaasa käis arsti juures, maksis 100 eurot tunniajase jutu eest, mis oli teemal, mida kõike koer võib põdema hakata, lisaks südame haigused, jne, jne. Muud teha ei osatud. Ma tegin 4 tilgase lahuse A+B+DMSO määrisin ta tagumisi jalalihaseid ja mõtlesin veel, et kuidas talle seda sisse anda. Kuid ohh imet, koer ise lakkus selle lahuse täiesti tilgatumaks tühjaks. 🙂 Olin ikka vägaväga üllatunud. Järgmine päev koer jooksis ja siiani ei mingeid jalgade lohistamist. Möödas peaaegu aasta. Lisaks tegin katse uuesti, Tegin sama lahuse ja panin hiljuti selle nüüd siis tervele koerale ette. Ta tuli ja nuusutas seda ca 30cm kauguselt, pööras pea ära ja läks minema. Püüdsin mõned korrad, et äkki siiski joob, kuid ta absoluutselt jõuga keeldus. Koer sai aru, kui oli haiige, et see ravib ja kui on terve, ei tule lähedalegi. Aitäh Teile julguse eest! Olen ise ametilt ja kutselt pastor, seega usun, Jumala tervendavasse väesse ning sellesse, et Tema on asetanud loodusesse kõik tervisele vajaliku. Meil tuleb see lihtsalt üles leida. Ilusat ja rõõmsat päeva!


Kolm nädalat võitlesid arstid minu lähedase bakteriaalse meningiidiga. Sai kahte erinevat väga tugevatoimelist antibiootikumi, ajuvedelik jooksis välisdrenaazi kaudu välja, vahetati kaks korda drenaazitorusid ja tulemust ei mingit. Olles juba meeleheitel, kuna ajafaktor on tema teise haiguse tōttu elulise tähtsusega, sattus minu teele õigel hetkel MMS ja DMSO. Kuna mu lähedasel sees ei püsinud midagi, alustasime kogu keha määrimise kuuriga. 5 tilka MMS-i + 2spl vett+ 1tl DMSOd. Kohe võttis kõhu lahti ja nii peale igat söömist. Kuna tal niikuinii koguaeg iiveldas, siis oli raske aru saada, kas on kange või lahja lahus. Igatahes pärast 1,5nädalt on minu lähedase analüüsid täiesti puhtad ja see haigus seljatatud. Hurraaa.


Veidike tagasisidet ravi kohta MMS-iga. Lõpetan tänasega MMS baaspuhastusega, 21 päeva sai toimetatud protokoll 1000 juhiseid silmas pidades, kuid tegin seda ikka omas mahus ja ebaregulaarse manustamisega. Otseselt väga karmi haigust küljes ka polnud, küll aga hulgaliselt ebameeldivaid kroonilisi hädasid (probleemid lülisambaga, jala veenidega, paistes ja jäigad liigesed) ning väljaravimata põletikke (neerud, põis). Tohutu väsimus ja loidus.
Manustatud tilkade arvu osas, võtsin sisse ca 1/3 protokollis olevast ning ka sellest kogusest pool läks läbi naha koos DMSO-ga. Vahetevahel võtsin mett js kaneeli ka. Kaasnähtudena oli veidi iiveldust, kuid mitte mingit oksendamist ega ka mainimisväärset kõhulahtisust polnud. Küll olid aga tulemused, mis ületasid minu ootusi. Vaatan ikka vahetevahel passi ka (varsti 60), seetõttu olen üllatunud – kui liikuvaks ja nõtkeks on saanud lülisammas, liigesed on lahti ja vabad liikuma. Samuti on kõik lihased pingevabad ja heas toonuses, et mine või kõrgust hüppama nagu kunagi ca 40 a. tagasi sai tehtud. Ega ei oskagi öelda, mis siis täpselt kehas toimus. Põieprobleem lahenes paari esimese päeva jooksul. Jalgadelt on kadunud paistetus ja on tunnetatav kuidas veri jalgades teistmoodi voolab, kuid siin tuleks veel jätkata määrimist. Enesetunne on ka lihtsalt super. Olen väga tänulik kõigile, kes on info superainete kohta kättesaadavaks teinud ja seega meile tervist kinkinud. Suur, suur aitäh teile.


Tere kõigile tervise-edendajatele! Poolteist kuud hiljem on minu lugu teise tonaalsusega. Tegin 2,5 nädala pikkuse MMS+DMSO kuuri läbi, tegin ka 1-2 korda kompressi. Jõudsin 10 tilgani, rohkem ei jaksanud. Kurnav. Kui onkokirurg augusti keskpaigas proovi võttis, polnudki nahavähist enam “märki” alles. “Märk”imisväärne ime! Südamest tänan Erichit, kes lubas lahkelt kasutada oma ravikomplekti ja soovitas Teie kogukonda. Tublid, et korraldasite taolise projekti. Tänan Teid südamest toetuse ja soovituste eest. Kõigile, kel mõni “eripära”, soovin rahu, pealehakkamist, järjekindlust ja tervist!


Eelmisel aastal juulis tegin esimese kuuri MMS-i . Valisin autoimmuunhaigustele vastava protokolli Hashimoto tõttu . Kui õieti mäletan, õtsin 6×6 tilka päevas kuu aega ning teise kuuri tegin septembris ..Peale seda tarvitasin veel 3 kuud vedelat boori. Ka toiduvalik on nüüdseks gluteeni ja laktoosivaba juba ,sest tegelen enesetervendamisega pea 6 aastat. Selle suve juunis, TPO (kilpnääret ründavate antikehade ) analüüsi tulemused näitasid, et aastaga olen vabaks saanud üle 1000 !!! antikeha! Enne oli arv 1400 ning nüüd 283 . Analüüs sai tehtud omal algatusel, kuna endokrinoloog pidas TPO analüüsi kordamist mittevajalikuks, sest ANTIKEHADE ARVUS NAGUNII MIDAGI EI MUUTU! Jah, olin Üllatunud ja rõõmus ,sest MUUTUS ju! Ja mitte vähe! Edaspidiseks tegutsemiseks andis see juba palju kindlama enesetunde. Olen täis tänu -ja õnnetunnet! Aitähh kõigile asjaosalistele, kindlustunnet ning meelerahu kõigile kaasteelistele !


Olen lugenud, et paljud kaebavat, et MMS-i võtmisega hakkab paha: iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, väsimus; ja kahtlusi, kas need on puhastumise või mürgituse tunnused… Võin siinkohal kinnitada, et kui paastusin esmakordselt 7 päeva, juues AINULT PUHAST allikavett, tekkisid täpselt samasugused sümptomid nagu MMS-iga puhastamise puhul – iiveldus, nõrkus ja väga halb enesetunne. Värskes õhus liikudes ja veeprotseduuridega andis neid leevendada. Edaspidi paastudes on kehv enesetunne iga korraga vähemaks jäänud ja praegu võin paastuda veega 5 päeva peaaegu “möödaminnes”. Sama kaasneb ka iidse ayurveda organismi puhastusprotseduuri panchakarmaga, mida vahelduseks veepaastule olen Indias ayurveda tohtri järelevalve alla läbi teinud – tunne ikka samasugune, iiveldus, kõhulahtisus, nõrkus. Seega minu järeldus, et mistahes viisil organismi puhastades kaasneb paratamatult kehv enesetunne sõltuvalt organismi eripärast ja igaühe sees olevate mürkide kogusest. Ei taha kedagi paastu-usku pöörata vaid toon siinkohal välja organismi puhastamisega kaaasnevad sarnased sümptomid. Ja pärast seda “väikest mõnepäevast kannatust” on terve aasta ülimalt reibas ja selge olemine…

Mistahes paastu või detoxi puhul on samad nähud. Suhkrust loobudes ka – eriti metsikud peavalud jne.


Kes mäletab, siis viimane kord postitasin siia eduloost oma vanaemast, kes sai vererõhu kontrolli alla MMSiga ega võta siiani oma vererõhuravimeid. Nüüd aga midagi ERITI positiivset minu kalli vanaisa kohta Vanaisal läks eesnäärme suurenemine üle vähiks. Vähirakud avastati tal aasta tagasi. Proovis MMSi – olin talle igati nõu ja jõuga abiks, tegin isegi selle puhastusprotsessi läbi. Esialgu jättis ta puhastuse aga pooleli, sest sidrunhape muutus talumatuks. Aprillis uuringu käigus öeldi, et olukord pole paranenud ja otsustasti teha operatsioon. JUMAL TÄNATUD, ET TA KEELDUS ja uskus minusse ning MMSi. Võttis kätte ja tegi korralikult 3nädalase kuuri läbi. Mai alguses käis uuesti analüüse andmas ja ÜLLATUSÜLLATUS, vähirakud on kadunud kehast. Meie pere ei saa olla rohkem tänulik!


Tere! Tahtsin jagada natuke rõõmsaid uudiseid. Nimelt pöördusin nädala alguses siin teie poole sest meie 15 aastane kutsu oli väga kehvas olekus. Teda vaadates esmaspäeval tundus, et need hingetõmbed on viimased.. pilt kurb ja juba lootus oli kadumas. Koeral on vähk ja oli suur verejooks, mida meil ei olnud kuidagi võimalik peatada. Hakkasime intensiivselt andma mms ja määrisime dmsot.. juba paari tunniga koer hakkas ennast liigutama ja isegi tõusis püsti. Verejooks oli täiesti peatunud. Praeguseks tal tuleb isu tagasi, ta silmad on puhtad ja ta sörgib.. ja kõige rõõmsam on see, et ta jaksab tulla teisele korrusele ja seda ei ole ta enam kuid teinud. See on tõeline ime ja meie oleme tänulikud, et me saame veeta kauem aega selle imelise koeraga… kes on rohkem kui koer.. ta on pereliige ja tema kaotus oleks meile meeletult raske.


Jumal tänatud, et ma siin grupis olen, vastasel juhul oleksin juba mitmeid kordi valu kätte surnud! Aitäh! Minu kuldne segu: 2 tilka mms+ 2 tilka sidrunhapet+ 1tl dmso+ 1tl vett- ravis mu valutavat näppu, kui küüs otsast ära tuli, ravis mõnede minutitega kõrvavalu ja praegu hetkel ravib mu valutavat hammast. Näppu hoidsin lihtsalt mõne aja segu sees. Kõrva tilgutasin. Hambavalu korral määrin vatitikuga haigele kohale ja hoian seguga immutatud vatitupsu hammaste vahel.


Täna hommikul oli mul jälle üllatus…koeral hot spot ehk märg nahapõletik 5 cm* 2cm… Ajasin karvad laigu pealt ära, tegin neemi õliga puhtaks, kuivatasin paber-köögrirätiga (selline, mis ei pudene ja imab hästi) kuivaks, panin DMSO + neemi õli peale, tegin uuesti kuivaks, ja raputasin näpuga diatomiit jahu peale. See skeem on mul juba mitu korda toiminud. Vajadusel (kui haav on veel märg), kordan protseduuri. Tavaliselt saab 1-2 korraga korda.


Kassi parandamise edulugu.Minu kassil oli kintsulihases auk (kas oli tina saanud või kukkunud mingi ora otsa), mille ümbert oli nahk maas. Haav oli läbimõõduga 3cm, auk oli esmalt 5mm, aga kui kass haava lakkus, venis see paari päevaga lõpuks üle 1cm suuruseks. Puhastasin vesinikuga ning seespidiselt sai mmsi. Et ma mingeid reegleid eriti ei järgi, sai ka kass üks kord päevas vast 4-5 tilka konserviga. ütleks, et ühe päevaga vähenes laialiveninud haav kokku poole umbes 20-30%. Kokku andsin 4 päeva (3p jutti, siis 1 või 2 vahet ja siis veel korra). Edasi vaatasin, et saab ise kenasti hakkama ja lasin tal enesel sekkumata terveks saada.Kanadele ja tibudele panen joogivette ennetamaks parasiite jms haigusi.


​Olen MMSist abi saanud – mul oli mingi aeg tagasi tõsine rauapuudus, tehti isegi vereülekandeid, sest see oli väga madal ja peale seda olen pidanud 2x aastas kontrollis käima ja ainuke asi, mis arstid mulle öelnud on, on see, et söö rauatablette.. ja nii juba üle 5 aasta.. mina küll surusin neid, et tahan ikka põhjust teada aga midagi ei uuritud (v.a haiglas olles, kui tehti kõiksugu uuringuid ja nende põhjal olin terve inimene).. igaljuhul, proovisin eelmise aasta augustis keha puhastada MMSiga.. kevadel oli rauanäitaja madal ja peale MMSi kuuri sügisel ütles arst mulle, et ära enam rauatablette söö, et sul on raud juba ülemise piiri lähedal (kui varem ei saanud alumist normigi kätte).. ja selle vahepealse perioodi jooksul ma rauda ei söönud, vaid puhastasin keha MMSiga ja sõin erinevaid tugevdavaid vitamiine kõrvale.. mina igal juhul panen küll selle eduloo MMSi arvele..


Kirjutan teile oma aastatagusest kogemusest. Mulle määras ka homoöpaat migreeni vastu MMs ravi (võtsin 20 tilka päevas). Kui olin kaks nädalat seda teinud, tabas mind nii kohutav peavalu, et õhtul kutsuti kiirabi ja tehti süst. Ma ei rääkinud oma mms ravist midagi. Kui valu andis järgi, tegin oma MMS ravi edasi. Valuhood harvenesid ja nõrgenesid, nüüdseks on unustatud!


Minu koeral olid kõhuprobleemid, mis allusid MMSile hästi. Peaaegu, et kohe. See oli väga suur abi!Olen lisanud MMSi tilkadele pisut vett ja tilgake DMSOd ka, süstlaga suhu. Taksile 2 MMSi tilga kogused (kaalub 10 kilo) ja kui ägedalt haige, siis andsin iga 4 tunni tagant.


Olen läbi teinud 2 MMS puhastuskuuri. 3 nädalat tagasi hakkasin võtma DE igal hommikul. Tulmused: Kolme kuuga kaalust alla 9 kilo. Vererõhk 165-120 lt 120-85. Jalalabad ei ole paistes enam. Liigesevalud kadunud. Ainult alaselja valud veel vajavad tegelemist. Niiet loota ja proovida tasub alati.


Minu positiivsed kogemused: põskkoopa ja häälepaelte põletik. Ravisin MMS-ga, tervenemine 3 päevaga. Ravi alustasin 1 tilgaga, tilkade arvu suurendasin vaid kuni 5 tilgani. Võtsin iga 2 tunni järel, 4x päevas. Kokku siis max 20 tilka päevas. Minigisugust halba enesetunnet (oksendamist-kõhulahtisust) juurde ei tulnud. Lemmikuks on saanud näoõli
(emuõli+DMSO+DE jahu), vahel sisse ka tilgake lavendli või patšuli eeterliku õli). Hea tulemus ka abikaasa seljavaluga: 4 tilka MMS+ 1 tl vett+0,5 tl DMSO+ pärast peale saatanaküüneõli. Hetkel katsetamisel tselluliidiõli (mandliõli+ DMSO+kadakamarja eeterlikõli), tulemusi veel ei tea.


Alustasin MMSi võtmist umbes 9 kuud tagasi, samal ajal sain keemiaravi. Minu haigus sai alguse 2011 aastal kui avastati kasvaja munasarjas, vähk 4 staadium, seniks olen saanud 18 korda keemiat. MMSiga alustasin siis kui mulle määrati viimased 6 korda ja kaks olin saanud. Alustasin kolmest tilgast kuni jõudsin 15 tilgani ja määrisin ennast DMSO ja õli seguga. Muutused algasid kohe.1.gaasid ei kogunenud enam kui puu- ja juurvilju sõin ja kõht ei valutanud enam õhtuti 2.ainevahetus väga hea 3.uni lihtsalt imehea ja mis kõige tähtsam mu viimased analüüsid on täiesti korras (vähki enam pole). Nüüd jätkan kolme tilga MMSiga igal õhtul.


Meie perel kogemus furunkli või mädapaisega, mis mõned aastad on nüüd kimbutanud. Tuli alati samasse kohta ja ikka paar nädalat oli mega valus ja paistes. Ükski looduslik ravivahend eriti ei aidanud, lihtsalt tuli see aeg üle elada ja vaikselt tõmbus lõpuks alati ise tagasi. Nüüd viimased 5 kuud võtab alati kohe, kui hakkab see koht jälle punetama, ühe korra 6 tilka MMS-i ja järgmiseks päevaks on kadunud. Niimoodi oleme kolmel korral juba jaole saanud. Uskumatu.


Selline edukas lugu viie aastase preili pöidlast . Oma jutu järgi oli lasteaias aknalaua pihta sõrme vigastanud . Mina sain teada sellisest seisust nädal hiljem kui mädanemas oli pöidla otsast kuni pildil nähtava veretäpini . Sõrm oli tuline ja punane ja jube paistes . Haarasin mmsi ja dmso ning tegin veega segu valmis . Leotasin, kuni sain hakata vatitikkudega vaikselt mäda välja vajutama . Seekord kohe nahka maha ei lõiganud ja kuna neil kodus mitte midagi polnud peale kummeli tee, siis käskisin ööseks kummeli kompressi teha . Järgmine õhtu sain taas lapse enda juurde ja sõrm oli väga hea juba, paistetus maas ja ei olnud enam kuum . Leotasin taas mmsi ja dmso seguga lahti kõik, lõikasin naha ka maha, õnneks oli naha all kõik ilus ja mäda ei kuskil . Veel järgmine päev sai mmsi ja dmso seguga kompressi tehtud ning tänaseks ehk siis nädal hiljem on sõrm terve, nagu alumisel pildil ???? kõige armsam loo juures oli see, et preili sõnas: “aitäh! Ütlesin aitäh, sest sa tegid mu sõrme korda ????” ❤️
Selle juures kurvastab mind mõte, et selliseid vanemaid võib ilmas veel olla, aga meie ei tea ja aidata ei saa


Eelmisel nädalal lõikasin endale noaga sõrme, jõhker sügav haav oli, alguses hoidsin näppu otse MMS+DMSO lahuses, verejooks lakkas kohe ja haav hakkas minutitega muutuma. Lisaks olen katsetanud peavalude puhul – võtab ka need ära.


Panen ka enda kogemused kirja:
rotaviirusest kolm inimest 3-6 tunniga terveks (2x 4 tilka MMSi)
ekseemi puhang olematuks (4x määrimist DMSO + MMSiga)
põletus armideta likvideeritud (DMSO)
värske, kõrge ning kõva opiarm kõhul täiesti lamedaks ja pea nähtamatuks ühe kuuga (DMSO)


Tean, et MMS töötab ja väga hästi . Sest kui ta seda ei teeks, siis oleks minu kass jäänud ühest silmast pimedaks peale seda kui minu koer teda väikse pojana silmast hammustas. Ei olnud algul usku, kuid siiski katsetasin. Silm korras. Esiteks andsin kassile väga harva krõbinaid- rohkem toorest liha ja kala . Tegin lahuse mõlemat üks tilk loksutasin minuti jooksul, lisasin peale 1spl vett ja panin kinnisesse klaaspurki. Sealt tilgutasin silma iga 1.5 tunni tagant 1-2 tilka. .Tegin ka joogivee 2 st tilgast ja 0.5 liitrist veest. Ta ei sõönud ega joonud alguses ise üldse- jootsin ja söötsin süstla plastmassist osaga. 3päeva möödudes hakkas ise sõöma. Silma ravisin igaks juhuks nädala jagu veel- niikaua kuni enam vett ja verd ei jooksnud ja hakkas uuesti nina kaudu hingama (algul hingas ainult suu kaudu ja keel oli kogu aeg suust väljas) Alguses oli silm tükk aega tuhm. Tegin veel aegajalt päevase protseduuri ja varsti oli silm samasugune, nagu terve silm ja hakkas ka pimedas helendama, mida kaua ei olnud enam olnud . Katsetused näitasid, et nägemine taastus. Pikka aega puhastasin iga päev hommikulti silma apteegis müüdava soolalahusega, sest hommikuti oli silm ikka väga rähmane ja kole.


Mina annan koerale MMSi koos keefiriga, ja töötab. Agressiivne kartsinoom lõualuus on kolme kuuga kahanenud tunduvalt. Enne MMSi kuuri kasvas iga päevaga silmnähtavalt.


Laps kukkus liikuriga (see uus sõitmisvidin) hullud marrastused olid. Tupsutasin näpuga DMSOt ja veidi vett 2 tunni jooksul ja järele jäid vaid pisikesed kriimud. Laps ise ka naeris, et võlur olen- nii ruttu kõik terve


Ma sain mee-kaneeli topelt protokolliga sellistest peavaludest lahti, mida enamik ei suuda ettegi kujutada. Seega vastus on – VÄGAGI AITAB!


Minu elukaaslane võttis 20 tilka päevas kõrvetiste tõttu. Esimene nädal oli kohutav- tõusis kõrge palavik, peaaegu 40 ja kestis kolm-neli päeva. Oksendas ja kõhust oli lahti. Ravi ta õnneks pooleli ei jätnud. Hiljem kui parem hakkas, oli lisaks kõrvetistele ka psoriaas juustest ja jalaseen kadunud.


Ravisin 4 aastasel lapsel köha 2 Korda 2 tilga mms-ga. Päeval ja õhtul andsin ja hommikuks polnud jälgegi. Kuna lastel on pole probleemid veel jõudnud sügavale ronida, siis nende paranemised on MMS-iga väga kiired võrreldes täiskasvanutega


Tahan kiita! Koduse inimesena käime lapsega palju õues liikumas. Täna kui jalatseid jalga panin tundsin, et vasaku suure varba liiges on imelikult valus. Peale kilomeetri kõndimist oli varvas nii valus, et vaevalt koperdasime koju. Ise veel omaette mõtlesin, et ohh häda õhtul ei saagi sporti minna tegema. Panin lapse magama ja mõtlesin, et panen dmsod peale. Varvas oli täiesti paistes ja üleni tumelilla. Määrisin pooletunnise vahega 2 korda ja tõesti tunni aja pärast oli mu jalg täiesti terve! Nüüd tulin vannist, tund aega kiirkõndi seljataga.


Kuulsin MMS-ist august 2015. Aasta enne seda olid minu elus emotsionaalselt väga rasked ajad. Ja selle tulemusena hakkasin ma silmnähtavalt kaalus alla võtma kuni see muutus endalegi hirmsaks.
Käisin september 2015 loengul enne meedia kära ja hakkasin MMS-i tarbima 3 tilka 8 korda päevas. Teisel päeval oli kõht lahti ja valutas meeletult. Jõin ainult vett ja ei suutnud MMSi võtta. 5. päeval alustasin väiksemast kogusest – 1tilk 5 korda päevas. See oli juba talutav. Vaikselt suurendasin koguseid. Nädala pärast tekkisid taas valud kõhus, samas kõht enam lahti ei olnud. Kõhuvalu kadus kohe kui soolestikust väljus umbes 30 cm solge. Tõmbasin selle välja.
Pärast seda hakkasin kohe kaalus juurde võtma ja kahe kuu pärast olin juurde võtnud 7 kg. Tänaseks on minu normaalkaal taastunud.
Lisaks olid minu kätel veresooned väljaulatuvad. Ka need on taandnud ja käed on ilusad. Siiani ei pööranud selle üldse tähelepanu, mõtlesin, et ju olengi selline.Olen õnnelik, et vaatamata meedia kärale, oli mul tahet jätkata!


Tere! Tahan ka rääkida oma eduloo! Eelmisel aastal 27. mail sain teada,et mul on kolmanda astme vähk ja eesti arstide arvates pole teha enam eriti midagi. Tänu sellisele suhtumisele hakkasime ise tegutsema ja mu tütar leidis MMS ja DMSO, mida hakkasin hoolega kasutama. Võtsin sisse ja määrisin peale. Muidugi muutsin kardinaalselt toitumist ja sain ka kiiritusravi Soomes. 30.detsembril teatas arst mulle et olen terve, kasvaja kadunud!


Minu kassil kadusid järsku kõhu alt ja ühe käpa tagant karvad ära ja nahk läks punaseks ning paiste, tekkisid haavandid ja väga jube nägi kõik välja. Kass on üle 10 aasta vana ja ma ei tea mis see oli aga igatahes hakkasin teda ise ravima. Panin pitsi sisse umbes 3 tilka aktiveeritud mmsi+3 tilka dmso+vett vastavalt sellele kuidas nahk kannatas aga umbes2-3supilusikat. Seda segu määrisin nii tihti kui sain aga vähemalt 2-4 korda päevas. Vahepeal määrisin neid kohti veel lisaks kookosrasva, aaloega, aaloe geeliga ja kuusevaigu salviga. Dmso ajab kipitama sellepärast tuleb ise katsetada kui kanget segu teha saab ja kui tihti määrida aga paranemise märgid tulid juba mõne päevaga ja nüüd juba on karvad kõik tagasi kasvanud. Ja enam ei saa arugi et midagi oleks valesti olnud. Kass lakkus minu käed mmsist kaa ise puhtaks.


Just hiljuti oli koeral probleem (shih tzu), pidevalt nokerdas ja näksis oma tagumist otsa, niheles ja oli sageli rahutu, avastasime tal mingid punased täpid, karvagi oli maha tulnud. Tegin ühel korral MMS+DMSO segu, määrisin, lisaks saab joogivee sisse MMS-i, probleem lahenes selle ühe määrimisega ja pole tagasi ka tulnud 🙂 Juhhuuu!


Märkasin ühel päeval et laikakoeral saba sorgus ja istuda ja üles tõusta on vaevaline, koer 8 aastane. Kuna laikal saba peab rullis olema seljal kui ta terve on siis hakkasin esiteks joogivette panema mms tilku, 10-15 tilka ämbrikesse ,kuskil 2 liitrine, kuid ma ei aktiveerinud sest keegi siin kirjutas et koeral on nii tugev hape maos. Kolme päeva pärast saime arstile .Tehti kõik läbivaatus, uriini proov ja vereproov. Arst oli natuke hämmingus et käega katsudes nagu oleks eesnäärme suurenemine, proovide näitajad aga olid ilusti piiripeal. Siis mõtlesingi et eks mms hea töö. Kodus hakkasin määrima tal kõhualust kus oli arst karvad maha ajanud 2 x päevas, 5 tilka mms aktiveeritud +2 spl vett + dmso pool spl + kookosõli mida ma enne lusikaga küünlatulel sulatasin vedelaks .Koer lakkus ise pärast ennast puhtaks ja lakkus isuga kohe mul käe ka puhtaks. Haigus siiamaani kadunud 🙂 Nahk natuke punetas küll, siis pidasin vahet. Ja nii umbes nädal aega, kui tööl olin siis sai määritud õhtul koju tulles korra ainult.


Väänasin jala hüppeliigesest VÄGA välja.. Läks tursesse ja nii valus oli, et natuke ka ei saanud peale toetada. Määrisin u 5x MMS+DMSO’ga ja järgmisel päeval osalesin maastikumängul! Natuke hoidsin igaks juhuks jalga, ei jooksnud ega hüpanud, aga käisin ilusti ja valus enam polnud. Mu käest küsiti, et MILLAL sa jala välja väänasid?? Turse ainult oli pikemalt, u 2 päeva.


2 aastat tagasi suvel vigastas koer silma, põletik oli kole ja teinegi silm jooksid mingit jama. Loomaarst tahtis määrata ab, aga mina arvasin, et peab saama hakkama looduslike vahenditega. Konsulteerisin tubli homöopaadiga, kes soovitas terasid, samaaegselt puhastasin silmi MMS-iga (kui mu mälu mind ei peta, siis aktiveerisin 1-2 tilka väikese teetassi, mitte kruusi sisse, lisasin vett tassi jagu ning vatipadjaga puhastasin (ostan öko-vatipatju), paranemine oli uskumatult kiire ja tulemuslik


Oi, kuidas mind alguses ärritas see jutt, et omas tempos ja kuula keha jne, et mis mõttes ei ole mingeid täpsemaid juhendeid…Aga tegelikult ongi nii, et tasa ja targu, siis ei hakka paha, ei hakka lõhnad vastu jne. Vabalt võib juhtuda, et eelmise päeva kogus on järgmisel päeval liig mis liig, sest ise oled näiteks väsinud või on mingi uus puhastus alanud…
Ise olen praegu DMSO vaimustuses, uskumatu kraam ikka! Koos MMS-iga kadus mu keskkõrva valu kahe tunniga, ülemise põskkoopa sain korda kahe määrimisega, viimaste päevade kriimustused (vastu naelu ja kruvi otsi) kaovad minutitega… Lihtsalt wow!


Jagan oma esmast tõsiselt hämmastavat kogemust.
Olen MMS-i alal alles algaja ning toimetan enamasti sisetunde järgi. Kuna omal mingit hullu haigust kallal pole, siis pole tarvilikuks pidanud siiani mingit spetsiaalset puhastuskuuri teha ( kogemused ütlevad, et igasuguste puhastustega tasuks keha ja ka vaim selleks ette valmistada, enne kui täislaksuga asja kallale asuda), seega ei järgi siin etteantud programme.
Kogemus aga mitte enda vaid pereliikmega.
Eile hommikul teatas …, et tal palavik 38,6.
Esimese asjana muutusin perearstiks – sõna otseses mõttes…
Paratsetamool ja rohkelt vedelikku- tee asemel soovitasin vett.
Päeva jooksul võttis ta paratsetamooli iga 4 tunni takka, kuid õhtuks oli tulemus juba 39,3 kui koju jõudsin.
Otsustasin siis MMS-i katsetada. Sai esimese doosi 23.30 (4 tilka),
kell üks öösel andsin teist korda. Kella kaheks oli palavik langenud ja voodi sõna otseses mõttes ujus. Kuna palavik oli seljatatud, sai pool pudelit korditsepsi eliksiiri (aitab organismil kiiresti taastuda ja tasakaalustab). Öösel rohkem MMS-i ei andnud.
Hommikul palavikku polnud, kuid jätkasime MMS-i 2x ja korditsepsi 15ml.
pärastlõunal veel MMS. Lisaks muidugi rohkelt vett joogiks.
Tulemus on hämmastav- kaks imelist toodet koos- pole nõrkust, halba enesetunnet …
Tõsiselt hea meel, et sattusin kogemata MMS-i peale.
Nüüd jääb see mu koduapteeki koos korditsepsiga aukohale. Tänan!


Mu kassike oksendas mitmendat päeva ja asi läks aina hullemaks, ikkagi vana kass juba ja mure väga suur. Olin juba arsti numbrit valimas, kui turgatas pähe – MMS! 🙂 Kaks korda, paaritunnise vahega andsin 1/2 pipetitäit, ja kass terve! Segu oli selline parajalt hapukas, paar tilka aktiveeritult + 150 grammi vett


MA EI TEA ENAM, MIS ON PEAVALU !!! Pole olemaski. Nagu pühitud. Vahel, kui pea väsimusest või emotsioonide tõttu veidi tuikab, siis on imelik tunne. Kuidagi võõras. Varem oli võõras tunne see, kui pea ei valutanud, mida juhtus ehk paaril päeval aastas.
ASTMA – kui ma vaid oleksin sattunud siia …, kui tegin aktiivselt sporti. Ma jaksan teha selliseid asju, mis varem ei tulnud kõne allagi, nagu jooksmine ja intensiivne kõnd üles mäkke. Kergel mäel suuskadega üles minekul puhkasin 2-4 korda, nüüd … lihtsalt lähen.
PÄHKLIALLERGIA, mis väljendus eluohtliku kõritursena peale pähkli suhu panemist juba minuti jooksul… ma pole seni veel julgenud peoga pähkleid süüa, kuid paaril korral on neid läinud suhu kogemata ja … ei midagi!! Lubasin endale, et istun ühel päeval maha, laon enda ette kõikvõimalikud erinevad pähklid, mida süüa pole tohtinud ja hakkan katsetama. Kirjutan sellest siin kindlasti.
LÜMFOOM… tunnistan, et ma pole käinud end aasta algusest peale kontrollimas. Ma ei tunne, et see on vajalik, sest olen kindel, et olen sellest puhas. Ühel päeval ma kindlasti teen seda, sest tahan teile öelda, et mul oli õigus.

Ainus, mille vastu tõesti MMS ei ole paar viimast päeva aidanud ja mis mul praegu tõeliselt südame pahaks ajab, on inimeste vaenulik-agressiivne-„kõiketeadev“ suhtumine. Tahan neile öelda, et arvamus ei ole fakt. Mõistlik on neil kahel vahet teha ja googeldades otsida fakte, mitte arvamusi. Kõigile meile aga soovin kainet ja rahulikku meelt – kui meist räägitakse, siis järelikult meid on märgatud ja selle üle on ju alati hea meel. Loomulikult on parim kaitse rünnak ja just seda tehaksegi – kaitstakse end. Üritame neid mõista, sest teisiti nad ei oska… Ja tsiteerides klassikuid – läheb ära see, kellele ei meeldi. Nautige elu, sõbrad!


Valasin külas keeva vee pahisedes käe peale. Oli kohe võtta MMS ja DMSO. Määrisin neid vaheldumisi poole tunni jooksul peale. Nahk jäi terveks, ei mingit villi, armi, mitte midagi! Mega vahendid. Kui ei näeks, siis ei usuks.


Mul õnnestus MMS-iga terveks ravida kanad. Neid tabas nakkuslik hingamisteede viirus. Pilt oli väga kurb ja veterinaaridel polnud midagi soovitada, mis aitaks. 5 tilka aktiveeritud MMS-i poole liitri joogivee hulka tegi 7 päevaga imet. Tegelikult oli muutus näha juba teisel päeval. Soovin kõigile tervist ja imelist uut aastat!


Viimane kogemus ohatisega oli selline – hommikuks oli ohatis juba tekkinud, määrisin 3-4 korda puhast DMSO-d, ohatise kasv pidurdus koheselt ning järgmisel päeval oli ohatis vaevumärgatav. Määrisin veel umbes 2 korda (kuna teda tunda ega näha ei olnud, unustasin rohkem määrida). Kolmandal päeval tuli mingi väike koorik maha ja läinud ta oligi.


Tegin paar päeva tagasi oma ohatisega nii: aktiveeritud MMS, peale DMSO, kõige selle peale veel magneesiumiõli. Kordasin ühe päeva jooksul mitu korda. Järgmisel päeval juba hakkas ununema, et peaksin neid aineid peale kandma – ohatise kasv pidurdus ja hetkel on ainult väike täpike, mis iga hetk peaks ka ära minema. Super lihtsalt! Kunagi varem ei ole miski suutnud minu ohatist pidurdada, aga need kolm ainet said hakkama.


Mina sain herilaselt nõelata ja panin MMSi veega paaril korral peale, kipitava valu kaotas kohe ära ja mürgi surus välja.


Ma sain koleda ragiseva köha MMS ja DMSO lahusega kiiresti ravitud. Reede õhtu tõusis palavik ja tekkis kole köha. Lahust sain kurgule ja rinnale määrida laupäeval õhtupoolikul. Kordasin enne magama minekut. Pühapäeval määrisin ka ja õhtuks oli köha kadunud, hääl ainult natukese kähedam.


Väike lugu kõrvapõletikust
Arst määras antibiootikumid, millest loobuti. Kasutasime raviks MMS ja DMSO segu.
3 tilka MMS (ikka aktiveeritult, et ei tekiks kahtlust)
teelusikatäis vett
3-4 tilka DMSO-d
Segu tilgutasime kõrva (4-5 tilka korraga) Veidi aega hoida ning siis lasta välja voolata. Nii 3-4 korda päeva jooksul.
Seespidiselt 3-tilgagaMMS 4 korda päevas.
Põletik taandus mõne päevaga ning ka kõrv läks lukust lahti.
Sissevõtmisel tasub muidugi kogust arvestada oma enesetunde järgi. Kes varem kasutanud pole, siis vast väiksema tilkade arvuga pigem.


Kuigi ma tean ja olen korduvalt kogenud, siis üllatab see mind ikka ja jälle. See “haav” oli 12h tagasi umbes 2mm sügav, veritsev ning oma asukoha tõttu ka häirivalt valus. Ainus, mis ma teinud olen, on see, et korda kolm on tilk puhast DMSOd peale pandud. Kõik. Jaaa, kipitas, aga praegu pole praktiliselt midagi tunda täna on kummikinnas päev otsa käes olnud, ei mingit plaastrit


Nädal tagasi tegin trepil kena maandumise…esialgu arvasin, et ei tõusegi aga mingit raksu ei tundnud/kuulnud kukkudes, siis ikka liigutasin vaikselt…no miskit nii valu ei teinud, et ei saanuks püsti ajada. Kobisin voodisse, kõhuli, et lihased saaks lõdvestuda(seda olen õppinud nn seljajoogas, kus iga harjutuse järgi ja ka tehes tuleb osata koguaeg lihaseid lõdvestada, ka siis kui on valus). Tund hiljem määriti selga ja küünarnukki mms-dmso-mg seguga. Küünarnukk, mis ei lasknud kätt suu juurde, sai korda kolmandaks päevaks(ei mingit valu ka mitte!), seljalihased lasid neljandal päeval vabalt sokid jalga tõmmata, siis sain aru, et vasakpoolsed roided olid suurima matsu vist saanud. Esimestel päevadel sulepadjaga autos istumine oli parim variant, sest järgmine päev oli vaja sõit ette võtta ja ka mõlada õhtul. Samal õhtul toimetasin ka juba mitu tundi. kokkuvõtteks võin öelda, et ei pidanud ühtegi päeva lihtsalt lebotama, 2-3 korda päevas määrimine lasi mul kõigega tegeleda ja roiete valust tingitud nuuskamise- aevastamise valu andis järgi kuuendal päeval.
Talvel uiskudega äkkpidurist tingitud õhulend lõppes käevaluga…kohe kodus määrimine unustas lennu ja valu juba järgmiseks päevaks.
Kasutage traumade puhul julgelt mms-dmso-mg segu. Peale ikka kookosõli, et nahk kannatada ei saaks…


Mu koeral oli kaenla all suur kasvaja ja ma olen talle pannud korra päevas joogivee sisse MMS 1-2 tilka 1/ 2l kohta. Ta ei joo seda ka kõike ära, aga kasvaja on peaaegu taandunud. Mõtlen, et äkki siin on mingi homöopaatia laadne effekt…

Hemorroidid: Mul väga hull seis ei olnud, aga paar päeva määrisin seguga: 2 tilka aktiveeritud MMS + 0,5 tl DMSOd + 1tl vett, peale kookosõli ja rohkem polnudki vaja.


Minu väike edulugu! 5 aastasel oli 2 soolatüügast või konnasilma talla all, läbimõõduga 6 mm umbes. Tupsutasin õhtuti aktiveeritud mms-i ja dmso-ga, 3 nädalat, vahest jäi päevi vahele ka. Ja paranesid ära!


Mina hakkasin oma kassikeste kõrvu puhastama 1 X nädalas: tiku otsas oleva vati niisutasin DMSO `ga ja .. tänaseks päevaks kassikesed ei raputa oma kõrvakesi . Hea on teada, et ma ei pea nii lõpmatult palju enam ostma neid kõrvatilkasid apteegist ja asjatult raha raiskama . Tänan


Olen saanud mitu korda kõrvetada. Kohe väga valusalt. Korra läks käsi vastu ahju, teisel korral võtsin ahjust tulnud potil kaanest kinni, enne kui taipasin, et mul pole kindaid käes. Valu oli jube ja pistsin käe jääkulma kraanivee alla pikaks ajaks, enne kui DMSO sisse uputasin. Pole ville, pole põletusarme, kuigi kõrvetades oli pöial täitsa sinakas. Ilma DMSOta oleks kindlasti nädal aega valutanud ja nahk pruuniks tõmmanud. Seekord läks ainult heledaks ja järgmine päev oli ilus roosa.


Mina alustasin viie tilgaga ja siis kolmandast päevast 10 tilka kolm korda päevas. Minu keha ei hädalda, kõik toimib ilusti, köhast sain lahti ruttu, juba teisel päeval oli röga lahti, kui paaril õhtul mõned korrad määrisin kõrile ja rinnale MMS+vesi+DMSO


Sain kolesterooli normi ilma igasugu ravimiteta.


Tere, tahan jagada oma postiivset kogemust MMS-i toimes und soodustava vahendina ja tundub, et ärevuse vastu aitab ka. Kui tegin kaneeli-mee protokolli siis avastasin, et peale õhtust tilkade võtmist kuidagi väga sügav uni tuleb. Ja MMS-i maitse, ma ei tea kas olen imelik aga mulle see mahlaga koos täitsa meeldib ja mee-kaneelisegu oli ka väga hea


Meie pisikesel koeral yorgil oli pikalt probleeme nahaga ja arstidelt abi ei saanudki. MMSi 2,5 kuud ja mul on nüüd peale mitme aasta meeletut sügelemist ja nahapigmente TÄIESTI TERVE KOER!!!!


VESI PÕLVES! Nädal tagasi peale ujumist hakkas põlv valutama (vist olin ka ära löönud ennast, leidsin hiljem sinika põlve alt) ja päev hiljem läks põlv suuremaks. Hakksain kohe DMSO-d määrima. See võttis valu kohe ära. Olen nüüd nädal aega määrinud DMSO-ga, olen kaks päeva MMS-i DMSOga võtnud ja praktiliselt on põlv taastunud- saan isegi kükitada juba.


Minu MMs-DMSO elamus: riisusin reedel hoolega – sain mõlemale käele villid. Määrisin vasaku käe villile MMS+DMSO-d, paremale mitte. Vasaku käe vill oli hommikuks veest tühi ja ilusti tagasi tõmmanud, parema käe omad endiselt vett täis. Eile määrisin mõlemale käele: vasaku käe vill enam-vähem paranenud, parema omad nüüd ka enam-vähem (vaid ühe korra määrimisest).


Ma väljutasin mee-kaneeli protokolliga mõned ropewormid… ja sain enda eluaegsest aneemiast lahti.


Eesti oma edulugu DMSO-ga. Enne ja pärast: peale operatsiooni oli kōhul sügav haav. Oma varasemast kogemusest vōin öelda, et keemia ravi ajal haavad ei parane, kulub ikka mitu mitu kuud ja alati on infektsiooni oht üleval. Jah peahaavad saavad rutem terveks aga kui haav on liikuva koha peal, on keerulisem. Haav oli lahti kaks kuud ja olin juba üsna mures. Arst soovitas Braunovidoli peale panna, et vōtab pōletiku maha vähemalt. Siis avastasin DMSO ja nädal aega määrisin kolm korda päevas. Nähes haava kiiret paranemist läksin laisaks (panin teistele asjadele rohkem rõhku) ja määrisin kord päevas. Tulemus on siin – haav on kohe kohe kinni. Olen nii vaimustuses… Loodan, et MMS on sama imeline!


Mul oli üle hulga aja MMSi vaja, kõht oli kinni ja nohu ning köha olid kallale karanud, selline tõveootel olemine järsku – palavikku nagu kiuste polnud, mis oleks kergendanud asja. Kuna MMSi oli mul pisike kogus pudeli põhjas, siis jätkuski sellest vaid 2ks 6 tilgaseks doosiks, mis mõjus tõhusalt. Öösel oli 4 korda vaja WCs käia järjest. Hommikul oli kehakaal 98,5 peal, üle suure aja selline kaal – no ma tavaliselt 100+ olnud.


Mind on “metsikult” MMS aidanud muredega, mille peale arst käsi laiutas ja palus neuroloogi juurde minna, kuhu oli järjekord üle 3 kuu ja seejuures ka tasuline, MMS-iga sain abi nädalaga. Ulme!


Minu viimane atoopilise dermatiidi hoog rauges… kolme tilga MMS-iga enne magamaminekut….vaat nii.


Mul tekkis pärast hambajuure puhastamist ja prooviplommi panekut põletik, ilmselt see võis ka osaliselt igemes või kusagil seal igeme ja juure vahepeal olla. Mul oli ca. 10 tilka poole tassi peale lahus, millega ma 5-6x päevas suud loputasin ja hambaid harjasin. Paari päevaga ei andnud enam tunda. 1 kord tuli veel tagasi kergemal kujul, et andis lihtsalt tunda ja samuti sain paari päevaga taas korda. Eriti meeldis mulle see puhtuse tunne, mis suhu jäi, palju puhtam tunne kui mistahes hambapastaga.


Nii. Nüüd on u 10 päeva möödas sellest, kui hakkasin võtma MMS-i 4 korda päevas (tilkade arvu järk-järgult suurendades, 2lt-5le), hommikuti ikka mett-kaneeli. Samuti hakkasin võtma Boulardiid ja Originali. Võin siis nii palju öelda, et kohe imelik tunne on, kui kõht NON-STOP ei mürise ega korise. … Tol päeval, kui 5 tilka võtma hakkasin, oli väsimus suurem kui muidu (magasin raskelt ka pärastlõunal). Peavalu ei ole nüüd olnud, nädal kindlasti… magu ikka hell (peale vajutades). Olen kuskil vahepeal praegu. Kõik ei ole nii nagu vanasti (enne kui haigeks jäin), samas ei ole enam nii hull, nagu viimased 3 aastat olnud on. Ootan huviga kuuri lõppu, kui lasen ka uuesti kliinilise vereproovi teha. Kas helikobakterist sain lahti…ilma antibiootikumideta…?


1:0 kõhugripile! Eile enne magama minemist hakkas mul kõhus keerama. Arvasin, et lihtsalt sooled sõlmes ja gaasi täis… ja läksin magama ilma õhtusöögita. Paari tunni pärast hakkasid juba okserefleksid ja kõht oli täitsa hullus seisus… Läksin tegi endale 4 tilgast MMS-joogi jõhvika mahlaga… ja praegu olen täie tervise juures. Minu puhul oli vaja vaid 1 kord 4 tilka. Kõhtu lahti ei löönud ja oksendamas ka ei käinud!


Mul oli sarnane kogemus jubeda nohuga möödunud nädalavahetusel. Selline tatitõbi tabas mind enne magamaminekut, et kogu nina on paistes ja õhk ei liigu sentimeetritki.Võtsin 3 tilk MMSi ja sekunditega oli nina lahti. Läks küll öösel magades uuesti kinni, aga vähemalt on teada, kuidas see kiirelt lahti saada.


MMS ravis mu loomakesel isegi põiepõletiku ära. See on ikka ülitõhus vahend igasuguste haiguste ravimisel. Nüüd on siis ära katsetatud ka loomade peal! Tegin tavalise lahuse nagu endalegi, 3 tilga mms-iga, lisasin veidi vett ja tõmbasin lahuse süstlasse ning lasin lahuse loomale aegamööda suhu.


Profülaktika mõttes võtan 5 tilka iga nädal. Kui nohu või kurguvalu ähvardab tulla, siis võtan 10-15 tilka korraga ja haigus tavaliselt 1,5 päevaga läinud. Jala küüneseene võttis ära praktiliselt hetkeliselt, viilisin küüne õhukeseks ja vedelik peale ja järgmine päev oli küün ilus valge.


Mul on paari nädala tagune kogemus “suretatud” närviga hambaga. Plomm seisab kindlalt paigal, kuid hambast selle ümber tuli tükk ära ja ilmselt kuhugi sinna õnaruste vahele jäi mingeid põletikutekitajaid. Valutas ikka mitu päeva kuigi proovisin imerohtusid –kõigepealt vatitikuga ativeeritud MMS-i ja siis DMSO-d otsa. Nii umbes 3 päeva vältel paar-kolm korda ja taandus. Nagu poleks olnudki. Vägev!


Esimest korda elus ei ole ma sel talvel grammigi juurde võtnud. Muidu ikka sügisel +4 kg ja kevadel (hädaga pooleks) tagasi. Pean “süüdlaseks” MMS-i, võtan alates septembrist õhtuti 3-4 tilka (profülaktikaks), ja vot missugune meeldiv üllatus.


Tere! Olen 2-e aastase staaziga rinnavähi-haige. Mulle soovitati kohe alternatiivselt ravima hakata, aga mina ei julgenud sellele teele minna. Tegin läbi kohustusliku operatsiooni, keemiaravi, kiirituse, bioloogilise ravi ja määrati ka 5-eks aastaks hormoonravi. Hormoonravi pidin pooleli jätma, kuna kõik luud-liigesed hakkasid valutama. Keemiaravi – oksendamine, peavalud, öösel deliiriumis, juuste kadu. Kiiritusega tüsistused. Opereeriti rohtude manustamiseks veresoonde kanüül, väljaopereerimisel jälle tüsistus – tekkis käe lihaste nõrkus. Umbes aasta tagasi hakkasin tarvitama väikestes kogustes MMS-i, kadusid üldised halvad vaevused. Käin tööl kollektiivis, kus on tihti palju viirushaigusi, aga mina ei ole jäänud ei köhasse ega nohusse, kuigi immuunsussüsteem on nõrk. DMSO-kooris mul peast peale kuut päeva määrimist peast pöidlasuuruse tumeda kasvajamoodi moodustise. Põiepõletik-antibiootikumiravi, nädal korras, siis uuesti põletik. Peale mõnepäevast pealemäärimist kadus põletik ja pole enam vaevanud. Kasutan profülaktiliselt igal hommikul ja õhtul paar tilka MMS-i.


1,5a tagasi leidis juuksur peast väikese tumeda laigu, mis kord -korralt suuremaks kasvas. Näitasin nahaarstile, öeldi, et tegu ei ole pahaloomulise kasvajaga. Nüüd oli see juba poole pöidla suurune kare moodustis. Tuli meelde MMS ja DMSO. Puhastasin mms-iga ja määrisin näpuotsaga DMSO-d peale. 8-sa päeva pärast oli kasvaja kadunud. Koorus järk-järgult juustest välja.


Minul nüüd ca 2 nädalat MMSiga hambapesu ja tunne on super – hingeõhk on hommikust õhtuni värske ja hammastele ei teki mingit kattekihti peale söömist. Fulvohape kah juurde ja kookosrasv peale MMS pesu.


Jagan oma kogemust.. Käisin käega operatsioonil. Op kestis 2,5h ja seega üldnarkoos peal. Olen borrelioosi tarbeks kasutanud MMS üle 3 kuu ja tegin opi ajaks korra pausi. Pidin haiglas olema 3 päeva, kuid arst teatas, et tulin narkoosist nii kiirelt ja puhtalt välja ja kõik näidud läksid ülikiirelt normi, siis olin õhtuks juba kodus. Tahaks loota, et puhtam keha aitas mind hädast välja, sest eelnevalt on üldnarkoosiga olnud jubedad kogemused. Seekord oleksin nagu ainult uinaku teinud.


Tänu MMSile ja DMSOle olen vabanenud paarist suuremast tervisehädast. Mul on olnud teismeliseeast alates (nüüdseks 44 aastane) metsikud peavalud, mis tulevad ja lähevad ja vahel kestavad ka päevi. Viimases lõpus ennem kui MMSini jõudsin olid peavalud juba pea igapäevased. Arstide juures käisin ja rääkisin, aga keegi ei võtnud kuulda ega vaevaks uurima. Nii ma siis elasin oma peavalude ja kangete valuvaigistitega. Vahel ei aidanud needki. Teine tervise probleem, see selline delikaatne millest naised eriti rääkida ei taha oli seotud pärmseene vohamisega tupes. Pidev naistearsti külastus, igal korral mingid küünlad, mida kasutada. 2 nädalat rahu ja kõik algas otsast peale. Tohutu kalliks hakkas see probleem minema, kuna igal korral ei saa ka naistearsti vastuvõtule, seal ju pikad järjekorrad. Tuli käia tasulises erakabinetis günekoloogi vastuvõtul, et saada samade küünalde retsept ja kõik jätkus samamoodi. 2 nädalat on hea ja siis hakkab kõik otsast. Mingil hetkel läks asi päris hulluks. Pärmseen ei rahunenudki maha, minu põhiseisund oli sügelev ja veritsev tussu, mis oli haavades, sest pärmseen sõi lihtsalt kõik ära. Natuke leevendust sain apteegis käsimüügis olevast klotrimasool kreemist. Selline seisund kestis ikka päris pikka aega. Lõpuks juba õppisin elama selle valu ja ebamugavusega. Parema käe peopesas oli terve peopesa ulatuses ekseem, mis kiskus ka nii kuivaks ja lõpuks tekkisid veritsevad haavad. Käisin nahaarstil, laiutas käsi ja käskis mingi rasvase salviga käsi kreemitada. Tulemus oli null. Pidin oma kosmeetiku ameti seetõttu maha panema, sest sellise käega ei saa kliente teenindada, pole eetiline. Sellest oli mul ääretult kahju, kuna see amet oli mu kutsumus, tegin seda südamega. Olin töötu ja ahastuses. Üksikema kellel lapsed vaja kasvatada. Leidsin tööd, aga Soomes ja koristajana. Nüüdseks siin juba 2 aastat. Mingil hetkel, kui avastasin, et meditsiinisüsteem siin Soomes hullem veel kui Eestis, hakkasin otsima enda jaoks midagi, mis ometigi aitaks. Tark google on mind päris paljudes asjades aidanud. Ja kuidagi ma leidsin facebookis lehe MMS ja DMSO Eesti. Infot oli väga palju ja kõik oli nii uus. Lugesin ennem ikka põhjalikult, kui otsuse võtsin, et see on see viimane õlekõrs, mis mind aidata saaks. Tellisin tooted ja plaan valmis. Alustasin mee ja kaneeli protokolliga+MMS tilgad õhtuti. Alustasin kõige väiksema kogusega, sest ei tahtnud ju organismile suurt laksu anda. Esimese nädala lõpuks läksid mu peavalud päris hulluks ja pärmseen hakkas vohama veel hullemini ja ägedamalt kui varasematel aegadel. Jätkasin ikka seda protokolli, sest olin teadlik, et sümptomid võivadki ägeneda ennem kui tekib see rahunemise ja tervenemise periood. Nii ka oli, nädalake oli väga rasket aega, aga see läks üle ja lisasin vaikselt MMS tilkade arvu. Sealt siis algas paranemine. Määrisin ka oma ekseemist vaevatud kätt MMS ja DMSO seguga. Kui mee ja kaneeli protokoll tehtud sai, jätkasin MMS tilkade tarbimist. Seda raviskeemi tegin 2 kuud, nii et kokku kuskil natuke üle kolme kuu tarbisin ja olen täitsa elus ja võin öelda, et tervis on suurepärane. Mu metsikud peavalud on kadunud, vahel väga harva (ehk korra paari kuu tagant) kui tunnen, et midagi tuikab, aga tableti järgi vajadust enam pole, pärmseen ei kimbuta enam. See on lihtsalt suurepärane tunne, kui alakeha ei sügele ja ei valuta, kui saan elada täisväärtuslikku elu ja elutahe on tagasi. Käsi on ekseemist puhas, ei ole veritsevaid haavu ja ei pea oma kätt peitma ja häbi tundma. Mina olen väga tänulik, et olen leidnud selle MMS ja DMSO grupi siit facebook’st ja need ülitõhusad ained. Ei taha mõeldagi millega oleks see kõik lõppenud, kui ma nendeni poleks jõudnud.


Aga mina turgutasin MMS-ga oma kolme potilille ja üks võttis oksad püsti! Loodan, teised ka ergastuvad. Tegin 4 tilka laste morsiklaasi jagu vee kohta ja jagasin kolme lille vahel . Teisel ringil lisasin kastekannust lisaks vett juurde ka katse-eksitusmeetod.


Mina panin aktiveerimata tilku vahtramahla sisse (u 5 tilka 5 liitri peale) mida ostsin veidike liiga palju. Säilib oluliselt kauem kui ilma. Sama teen toormooside ja muu toiduga.


Kui mul abikaasa suure sülemi roose tõi ( päästis ühel naistepäeval ligi 100 veidi norgu läinud lille) soovisin ka seda ilu nautida pikalt. Panin sooja mmsi vette ning nad väga kiirelt taastusid ning seisid pikalt. Vahetasin vett tihti.


Mina sain oma akvaariumi korda MMs-ga. Mul on 180 l akvaarium ja lisasin 4 tilka aktiveerimata MMSi. Kordasin nädalase vahega mõned korrad. Nüüd kui vett vahetan või lihtsalt puhastan, olen lisanud 4-5 tilka. Vesi püsib jah kauem puhas ja kalad näivad rõõmsad.